تبلیغات مجله فیت شیپ

امروزه تعداد کاربران اینترنتی در سراسر جهان، روز به روز بیشتر می شود و اینترنت به وسیله کاربرانی متعلق به گروه های سنی و طبقات اجتماعی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارت دیگر، اینترنت به یک رسانه مهم و تاثیرگذار در ارتباطات، سرگرمی، آموزش و اطلاع رسانی تبدیل شده و روز به روز فضا را بر رسانه‌های سنتی تنگ تر می‌کند.

با استفاده از شیوه‌های آنلاین، می‌توان تبلیغات را به مخاطبان بیشتری نمایش داد. مسلماً همین امر، تاثیرگذاری بیشتر تبلیغات را به دنبال خواهد داشت.

شما با استفاده از تبلیغات آنلاین می‌توانید محصولات خود را برای گروه‌های دقیق‌تر و متمرکزتری از مخاطبان نمایش دهید. این امر کیفیت طرح های تبلیغاتی شما را بالا برده و باعث می‌شود از تبلیغات خود نتایج بیشتر و ملموس‌تری به دست آورید.

تبلیغات آنلاین بسیار سریع تر از تبلیغات آفلاین عمل می‌کند. شما بلافاصله پس از اجرای طرح تبلیغاتی خود، می‌توانید گزاره های مورد نظرتان را در معرض دید طیف وسیعی از کاربران و مخاطبان قرار دهید.

شرایط تبلیغات در مجله فیت شیپ

  1. از پذیرش تبلیغ وب سایت های حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.
  2. مسئولیت شعارها مطالب و تصاویر استفاده شده در تبلیغ بر عهده تبلیغ دهنده می‌باشد و محتوای تبلیغ می‌بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
  3. در صورتی که دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی نسبت به حذف یک تبلیغ به مسئولین سایت ابلاغ شود تبلیغ مورد نظر حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده تبلیغ دهنده خواهد بود.
  4. قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا کالایی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.

مشاوره کمپین تبلیغاتی

کارشناسان مارکتینگ فیت شیپ آماده‌اند تا شما را در اجرای بهترین کمپین تبلیغاتی یاری کنند.

ما بر اساس کسب‌وکار شما و اهدافی که دارید، پکیج بسیار مناسبی از انواع تبلیغات برای شما مهیا می‌کنیم (استفاده از بازاریابی ربایشی، درج رپورتاژ آگهی، تبلیغات کلیکی و…).

چگونه تبلیغات خود را در مجله فیت شیپ منتشر کنیم؟

در صورت تمایل برای درج انواع تبلیغات در مجله فیت شیپ، می‌توانید با شماره تلفن 09332430549 تماس بگیرید و یا از طریق تلگرام همین شماره در ارتباط باشید.