تناسب اندام سلامت و تندرستی

تحلیلی بر روند برنامه دهی به ۳۰۰ نفر اول

برنامه ورزشی و غذایی، فیت شیپ
مجله فیت شیپ
مقاله‌ای اختصاصی از مجله فیت شیپ

مدتی از سرویس برنامه دهی رایگان فیت شیپ برای کاربران اولیه اش می گذرد. فیت شیپ با برنامه های خود سعی می کند سبک زندگی شما را اصلاح کند تا زندگی سالم و شادابی داشته باشید. تناسب اندام با رژیم های عجیب و غریب امکان پذیر نیست. تنها اصلاح سبک زندگی و برنامه های مناسب است که می تواند تناسب اندام را برای همیشه به شما هدیه دهد.

گزارشی مختصر از شروع کار فیت شیپ

برنامه ورزشی و غذایی، فیت شیپ

تا کنون اشاراتی به رضایت کاربران از این دوره برنامه داشتیم اما به صورت آماری تا کنون گزارشی به شما عزیزان ارائه نکردیم.

در هفته ی اول شروع کار فیت شیپ که ثبت نام ها برای ارائه برنامه های رایگان باز شد، 300 کاربر به این مجموعه پیوستند. پشتیبان های فیت شیپ با تمامی این 300 نفر تماس گرفتند و جویای وضعیت و آمادگی این عزیزان شدند که از این بین 278 نفر اعلام آمادگی برای دریافت و اجرای این برنامه ها نمودند و سایر افراد نیز صرفا به خاطر تست سیستم فیت شیپ عضو شده بودند.

پشتیبان ها به سرعت از طریق تلگرام و یا ایمیل با این عزیزان ارتباط برقرار نموده و سوالاتی که برای تنظیم برنامه تخصصی توسط متخصص تغذیه و متخصص ورزشی نیاز بود برای آن ها ارسال نمودند. از این 278 نفر 124 نفر اطلاعات خود را تکمیل کردند و برای تنظیم برنامه به پشتیبان خود تحویل دادند و پس گذشت حداکثر 48 ساعت برنامه تخصصی خود را دریافت نمودند.

از این تعداد افراد، متاسفانه ای عده ی زیادی به برنامه های خود پایبند نبودند و در اجرای این برنامه ها ناکام ماندند. اما از کسانی که با فیت شیپ همراه بودند 40 نفر نتیجه های خارق العاده گرفتند. اما نکته ی جالب و قابل تامل از این دوره، احساس رضایت کاربران از سبک زندگی جدید خود بود. خوشبختانه این کاربران با تعامل خوبی که با فیت یار خود داشتند توانستند نکات ریز برنامه ها را در زندگی خود به خوبی وارد کنند و با این سبک زندگی به خوبی خو بگیرند. فیت یار با پیگیری های روز به روز و دقیق خود از عملکرد کاربران عزیز توانست همراهی آن ها را برانگیزد و نکات ریز و جزئی را به خوبی به آن ها گوشزد کند.

پیشنهاد مطالعه:  ژن‌های چاقی علت چاقی هستند؟ + درمان چاقی ژنتیکی

همین حالا در فیت شیپ ثبت نام کنید

فیت شیپ ارائه دهنده برنامه های ورزشی و غذایی شخصی سازی شده بر اساس شرایط خاص شما کاربران عزیز - مجله فیت شیپ

هم اکنون مدتی می گذرد که فیت شیپ فعالیت خود را در سطح وسیع و به طور عمومی آغاز کرده است. علاقه مندان به سلامتی و تناسب اندام می توانند با ثبت نام به صورت رایگان عضو فیت شیپ شوند و از بیشتر امکانات آن نیز بهره مند شوند.

علاوه بر آن شما عزیزان می توانید از میان مجموعه مربیان و متخصصان تغذیه مجموعه فیت شیپ، برای خود یک تیم شخصی متشکل از مربی و متخصص دلخواه، انتخاب کنید و از آن ها در جهت رسیدن به سبک زندگی سالم، سلامتی و تناسب اندام کمک بگیرید. فیت یار نیز در صورت تمایل شما، در کنارتان خواهد بود تا بازده تلاش شما و متخصصان را افزایش دهد.

تمام افراد حاضر در مجموعه فیت شیپ از جمله بهترین ها در زمینه فعالیت خودشان هستند که از میان جامعه آماری بزرگی دستچین شده اند. پس با خیال راحت بخش علمی و تخصصی زندگی خود را به آن ها بسپارید و با خیال راحت در جهت زندگی بهتر گام بردارید. چرا که در شیوه زندگی مدرن و با وجود تمامی فشردگی ها و گسترش تکنولوژی، کم تحرکی و مصرف نادرست مواد غذایی جای خود را در زندگی ما پیدا کرده اند و اگر به درستی با آن ها مقابله نکنیم می توانند سلامتی روح و جسم ما را خدشه دار کنند.

از طرفی بحث ورزش و تغذیه نیازمند علم و تخصصی می باشد که حاصل سال ها تحصیل، تحقیق و تجربه می باشد؛ لذا هر کسی به تنهایی نمی تواند در این موارد توانایی لازم را کسب کند و ضروری است که این بخش از زندگی خود را به دست متخصصین در این زمینه بسپاریم.

همین حالا در باشگاه مجازی فیت شیپ ثبت نام کنید!

درباره نویسنده

مجله فیت شیپ

مجله فیت شیپ

با افزایش آگاهی و علمتون می‌تونید کیفیت زندگی و سلامت خودتون رو تا حد زیادی افزایش بدید؛ به همین سادگی! ما هم در مجله فیت شیپ به شما کمک می‌کنیم تا به بروزترین آموزش‌ها و مطالب علم سلامت، تغذیه، ورزش و سبک زندگی به زبان فارسی و بیانی ساده دسترسی داشته باشید!

دیدگاهی بگذارید