درباره ما


صفحه اصلی > درباره ما

موفقیت به همان اندازه شکست خطرناک است!

برند "فیت شیپ" (® Fitshape) در تاریخ اول اسفند ماه سال ۱۳۹۳ در توسعه دهندگان هوش مصنوعی دنیا (AID) متولد شد تا با سیاست بهبود ساختار زمینه سلامت و ورزش در ایران به فعالیت بپردازد. پروژه فیت شیپ از همان ابتدای کار در نظر داشت تا با دستور کار قرار دادن سه ابزار قدرتمند نوآوری و خلاقیت، مغز علمیِ بومی و ایجاد چالش و انگیزه سبب شکل گیری اولین و قدرتمندترین جامعه مجازی ورزشی در ایران شود.

فیت شیپ مهمترین ویژگی خود را بومی بودن خود می داند و با در اختیار داشتن ناب ترین منابع انسانی و آماری در زمینه های ورزشی و پزشکی همواره دقیق ترین و علمی ترین سرویس را ارائه می دهد. با توجه به اهداف و سیاست های فیت شیپ همزمان با روز افتتاح این برند، از مرکزی به نام “مرکز توسعه و تحقیق فیت شیپ” (Fitshape R&D Center) نیز رونمایی گشت تا در کنار در دست گرفتن هویت علمی و فنی فیت شیپ، به تولید علم بومی در زمینه های ورزش، سلامت، پزشکی و تلفیق دهی این سه بپردازد و در این زمینه پیشگام باشد.

فیت شیپ اولین هدفگیری خود را در پاسخ به سوال "چرایی جواب نگرفتن بسیار از ایرانیان از ورزش ها و رژیم های خود" قرار داد. واضح است که بدن هر شخص و متابولیسم آن با بقیه افراد فرق می کند و همین مسئله سبب می شود که الگوریتم برنامه ورزشی و غذایی هر شخص با بقیه اشخاص تفاوت داشته باشد. فیت شیپ با ارائه بستری مجازی و مبتنی بر هوش مصنوعی و با خلق مفهومی به نام تیم من که کمک می کند شخص با برترین مربیان و متخصصان تغذیه ایران در ارتباط باشد، سعی دارد به این مسئله پاسخگویی دقیقی داشته باشد.

فیت شیپ و کادر اجرایی آن همواره در حال رشد است و گام های موفقیت را یکی پس از دیگری طی می کنند تا به رسالت خود که خدمت به سلامت و ورزش جامعه است هر چند کوچک نزدیک شده باشند.

تمامی حقوق و امتیازات فیت شیپ متعلق به توسعه دهندگان هوش مصنوعی دنیا (تحت امتیاز امیر محمد نصرالهی و محمد مهدی قنبری) می باشد.