فیت شیپ و باشگاه ها


صفحه اصلی > فیت شیپ و صاحبان باشگاه ها

باشگاه های ورزشی ایران نهایتا از 16 درصد ظرفیت های وب بهره می برند!

فیت شیپ و صاحبان باشگاه ها
باشگاه های ورزشی و بدنسازی که امروزه با سرعت و کیفیت بالایی در جهان رو به رشد و افزایش است و البته این امر در ایران (البته با کیفیتی پایینتر) هم به همین گونه است. خواه و ناخواه بیشتر وقت جوانان و نوجوانان در این باشگاه ها می گذرد و تقریبا می توان گفت همه ی ما حتی مشغول ترین انسان ها حداقل یکبار مسیرمان به این باشگاه های ورزشی افتاده است و از سرویس های آن استفاده کرده ایم. حال با توجه به این مسئله می توان به راحتی نتیجه گرفت فرهنگ سازی در چنین اماکنی تا چه حد می تواند بازخورد مثبتی در جامعه داشته باشد که این مورد توسط بیشتر مدیران و صاحبان باشگاه ها در تمامی نقاط ایران رعایت می شود و جای تقدیر و تشکر نیز در این باب وجود دارد.

در کشور ما که اعتماد و روی آوردن به جنبه های بدیع تکنولوژی و خدمات الکترونیکی تازه در جریان افتاده است، ضرورت سرویس دهی اینترنتی خدماتی از جانب باشگاه ها و تبلیغ برند خود بسیار بیشتر از روش های معمول نظیر تراکت ها می تواند موثر باشد و با توجه به پتانسیل بسیار بالا در این حوزه می توان این روش تبلیغ و سرویس دهی مجازی را با بازده ای بالاتر از 600 درصد نسبت به روش های میدانی به حساب آورد!

آمار ها نشان می دهند که بیش از هفتاد درصد از مشتریان باشگاه های ورزشی کمتر از 2 ماه در باشگاه دوام می آورند و 85 درصد از باشگاه ها تنها در حدود کمتر از 120 نفر عضو در هر ماه دارند که واقعا ارقام پایینی به حساب می آیند! در تحلیل علت این موضوعات موارد بسیار زیادی وجود دارد که در این بحث مجال بررسی آن نیست.

فیت شیپ به عنوان اولین باشگاه مجازی در ایران در نظر دارد تا با ارائه راهکار های مشاوره ای و در اختیار گذاشتن بستر هایی جهت سرویس دهی باشگاه های واقعی به ورزشکاران خود به پاسخگویی به مسائل ذکر شده بالا بپردازد و به کمک تمامی باشگاه های علاقه مند در حوزه الکترونیک بیاید تا بدون هزینه خاصی بتوانند نسخه تحت وب باشگاه خود را در اختیار داشته باشند تا روند بازاریابی مثبتی نیز در پیش گیرند.

از طرفی فیت شیپ تمامی باشگاه های ایران را به صورت میدانی بررسی و رتبه بندی می کند و نتایج را به صورت گزارشی در اختیار کاربران خود قرار می دهد و به باشگاه های با امتیاز بالا جوایز و لوح افتخار تاییده از جانب فیت شیپ اهدا شده و سرویس دهی های پیشتر ذکر شده به این باشگاه ها به صورت رایگان عرضه خواهد شد. در صورتی که تمایل به اعزام سریعتر تیم کارشناسی ما به باشگاه خود و یا مذاکره برای همکاری در سرویس دهی مجازی با ما را دارید از طریق صفحه تماس با ما ارتباط بر قرار کنید.