حریم خصوصی


صفحه اصلی > حریم خصوصی

ما برای حفاظت از حریم شخصی شما ارزش قائلیم.

حریم خصوصی
فیت شیپ همواره برای اطلاعات شخصی کاربران خود ارزش قائل بوده و سخت در تلاش است تا تمامی اطلاعات را ایمن نگه داشته و از دسترسی یا تغییرات غیر مجاز در سایت جلوگیری کند.

افراد مختلف نگرانی هایی در زمینه ی ارائه ی جواب به سوالاتی که از سمت ما پرسیده می شود دارند. شایان ذکر است که یادآور شویم فیت شیپ به دلیل اینکه فعلا تنها خدمات مجازی به کاربران می دهد برای مدل سازی و ارائه ی هرچه بهتر خدمات تناسب اندام به کاربران، نیازمند یک سری اطلاعات اولیه از کاربران می باشد تا علاوه بر بهبود عملکرد فرمول فیت شیپ، کاربر را به نتایج بهتری منتج کند و ضمن این مسئله مهمترین موضوع این است که اطلاعات خانم ها تنها توسط مربیان خانم بررسی می شود و مربی های آقا به هیچ وجه به این اطلاعات دسترسی ندارند و سرویس دهی مربیان بدین گونه است که خانم ها تنها می توانند از مربیان خانم استفاده کنند و آقایان نیز تنها از مربیان آقا امکان استفاده دارند. اما سیستم متخصصان تغذیه بدین گونه نیست زیرا که متخصصین تغذیه به سبب مدرک علمی و سوگند نامه ای که حین تحصیل به آن وابسته اند برای کنترل اطلاعات غذایی به این مهم دسترسی دارند و منعی از این بابت وجود ندارد. همچنین ما امکان دسترسی به اطلاعات شخصی را تنها به آن دسته از کارکنان خاص فیت شیپ که برای پردازش اطلاعات به دانستن آنها نیاز دارند و نه استفاده ی شخصی و تجاری و همچنین افرادی که بر اساس قرارداد های موجود از اصول محرمانگی شدیدی تبعیت می‌کنند (تنها در صورت ارائه مجوزی از وزارت مربوطه و انجام فرآیند های قانونی) محدود کرده‌ایم و در صورتی که آنها نتوانند از این اصول پیروی کنند، قرارداد آنها لغو شده یا مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

اطلاعات شما در سایت فیت شیپ به دو دسته اطلاعات پایه نظیر نام، تاریخ تولد، ایمیل و موارد معمول این چنینی که با آنها هویت شما را میسنجیم و اطلاعات شخصی و بدنی که شامل مواردی نظیر وزن، قد، علایق غذایی، بیماری ها و از این قبیل داده ها می شود، تقسیم بندی می شود. ما هر دو دسته اطلاعات فوق را تحت تدابیر امنیتی حفظ می کنیم و به هیچ وجه مورد افشا از جانب ما قرار نمی گیرند و یا دسترسی به آنها توسط افراد دیگر یا کارکنان فیت شیپ صورت نمی پذیرد. اطلاعات شخصی شما تنها به مربی یا متخصص تغذیه ای که خود انتخاب کرده اید ارسال می شوند تا آنها بتوانند به آنالیز و تحلیل بدن شما بپردازند و برنامه رژیمی یا تمرینی شخصی تان را تنظیم کنند که این موضوع معادل حالت فیزیکی مراجعه شما به شخص مربی یا متخصص است. تمامی متخصصین و مربیان فیت شیپ از فیلتر های سخت و قوی توسط ما گذشته اند و دارای قرارداد های ضد افشای اطلاعات محرمانه، مدارک علمی و مجوز های رسمی و سوگندنامه های اخلاقی با ما می باشند. از آنجایی که اطلاعاتی که شما برای تنظیم برنامه و کنترل تغییرات فیزیک و سلامتی شما برای ما بسیار مهم است تمام تلاش خود را می کنیم تا بتوانید به سادگی و سرعت اطلاعات قدیمی و غلط را اصلاح کرده و ما را در جریان کوچکترین تغییرات خود قرار دهید.

فیت شیپ می تواند نظرات و سوال های ارسال شده توسط کاربران را در راستای رعایت قوانین ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا سوالی مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. فیت شیپ هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌ صلاح قرار دهد.

فیت شیپ همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی کاملا اختصاصی فیت شیپ و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

درصورت هرگونه تغییر در خط مشی های فیت شیپ و همچنین تغییراتی در زمینه ی حفظ اسرار در کمترین زمان ممکن از طریق بستر های ارتباطی ایمیل، شبکه های اجتماعی و اطلاع رسانی رسمی در صفحه اصلی سایت به شما خبر داده می شود تا از این تغییرات با خبر باشید. همچنین اگر روند کاری فیت شیپ در آینده تغییر کند اطلاعات شما همچنان محفوظ می ماند و هیچ گونه استفاده ی تجاری در این زمینه صورت نمی گیرد. در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوال در زمینه حریم خصوصی و سیاست های مرتبطه ی فیت شیپ لطفا از فرم تماس با ما اقدام فرمائید.

فیت شیپ مرتباً پایبندی خود را با خط‌مشی رازداری مورد بازبینی قرار می‌دهیم. هرگاه کاربری به ما شکایتی ارسال کند مستقیم با ایشان تماس گرفته تا بتوانیم به صورت تخصصی تر از مشکلات خود با خبر شده و در سبب بهبود این مشکلات تلاش خود را افزایش دهیم. فیت شیپ برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران خود بیشترین ارزش را قائل است و امید دارد باعث رضایتمندی تمامی کاربران عزیز باشد.