مربیان ورزشی و متخصصان تغذیه؛ به ما بپیوندید!

وقتشه که با اولین باشگاه و مطب مجازی در ایران آشنا بشید و از آن استفاده کنید!

باشگاه مجازی / مربیان ورزشیمطب مجازی / متخصصان تغذیه

سریع، آسان، دقیق

شما به دانش فنی بالایی از رایانه نیاز نخواهید داشت. تمامی آموزش ها به شما داده خواهند شد. محیطی سریع و آسان با آخرین تکنولوژی های موجود برایتان محیا شده است و از مدیریت کردن یک شبکه اجتماعی برایتان آسان تر خواهد بود.

محیط علمی و شخصی

فیت شیپ بر اساس ایده ای علمی و تیمی که به فعالیت های علمی اهمیت می دهند بنیان نهاده شده است. از این رو محیطی کاملا علمی برای شما محیا شده است که در صورت تمایل می توانید مقاله های علمی از خود منتشر کنید و به اشتراک جهانیان بگذارید.

مخاطبان ملی

در کسب و کار فعلیتان، شما از محله، استان یا در بهترین حالت استان های مجاور خود مشتری خواهید داشت. در حالی که با فیت شیپ کل مردم ایران و فارسی زبانان جهان در هر کجا که باشند می توانند شما را انتخاب کنند.

امکانات بالا

کاملترین و بروزترین امکاناتی که نیاز خواهید داشت در اختیار شماست. نمودار ها، آمارها، ابزار های ارتباطی پیشرفته، اطلاعات و سوابق پزشکی طبقه بندی شده مشتریانتان و مشاهده ریز عملکرد روزانه آنها از مهمترین قابلیت های سامانه است.

بازدهی مالی

با کمی محاسبه در خواهید یافت که داشتن باشگاه یا مطب مجازی در فیت شیپ حتی به نسبت از کسب و کار فعلی و اصلی شما درآمد زایی بیشتری برای شما خواهد داشت. خداحافظ هزینه های جانبی اضافه!

همه چیز مجازی!

باشگاه و مطبی کاملا مجازی در اختیار خود داشته باشید. شما می توانید از طریق سرویس های ارتباطی فیت شیپ راحت با مشتریان خود ارتباط بر قرار کنید و برای استفاده از سامانه تنها به یک رایانه یا موبایل و اینترنت پر سرعت نیاز خواهید داشت.